Noční rafting centrem Českého Krumlova

Užijte si atmosféru nočního Krumlova z řeky. Tma jako v ranci a nasvícené Krumlovské památky. To na vás čeká při tomto přibližně 70ti minutovém výletu na raftu.

Vybavíme vás raftem, vestami, pádly a samozřejmě instruktorem s licencí, který vás v pořádku dopraví ze startu až do cíle.

Kapacita raftů je maximálně 5 osob a výlet je nutné předem objednat. V případě zájmu Vás můžeme na start a z cíle přiblížit našimi auty.

Cena za raft s instruktorem a vybavením pro každého je 1800,- za raft. Za dopravu osob po Krumlově účtujeme 200Kč/auto (max 8 osob).

Night rafting through the center of Czech Krumlov

Enjoy the atmosphere of Czech Klumlov at night from the river. Imagine just you, dark night and lit up monuments.

That is what you're going to enjoy for a 70-minute raft trip. We will provide you all the necessary equipment as raft, life jackets, paddles and, of course, a licensed instructor who will take care of you from start to finish.

The capacity of the raft is a maximum of 5 people and the trip must be booked in advance. If you are interested, we can take you to the starting point and afterwards we will pick you up at the finishing point with our cars.

The price for the raft with the instructor and the equipment for everyone is 1800,- per boat. For the transport within Krumlov we charge 200Kč/car (max 8 persons).Night rafting
Partneři Partners